V četrtek nas je učiteljica zbudila ob 7. uri. Po zajtrku smo odšli smučat. Med dopoldanskim smučanjem smo imeli odmor za malico, zatem pa spet smučanje. Po okusnem kosilu smo imeli počitek, nato pa smo se spet odpravili na smučišče. Bilo je lepo vreme, ni bilo megle, zato je bil krasen razgled. Po smučanju je sledil odmor do večerje. Ob 19.30 pa se je začela zabava, saj je bil to naš zadnji večer v šoli v naravi. V dvorani smo peli in plesali. Bilo je čudovito.

V petek smo se spet zbudili ob 7. uri. Vse smo spakirali, nato pa smo se odpravili na zajtrk. Sledilo je še zadnje smučanje, za piko na i pa smo imeli še tekmo. Po odličnem kosilu je bila podelitev priznanj najboljšim smučarjem in podelitev priznanja za najbolj urejeno sobo.

V šoli v naravi smo se imeli zelo lepo in prepričani smo, da je nikoli ne bomo pozabili.

Ema P. in Ema D.