Včeraj, 7. junija 2023, smo imeli devetošolci še zadnjo skupno ekskurzijo. Kljub slabim vremenskim napovedim smo se ob 6. uri iz deževnega Velenja odpeljali proti sončni Obali. Prvi postanek je bil v Ljubljani, kjer smo pobrali našo super vodičko Natašo, ki je ves dan zelo dobro skrbela za nas. Zabava se je začela že na avtobusu, kjer smo si v zabavni igri prislužili različne nagrade. Pot nas je naprej vodila do Izole, kjer smo se vkrcali na ” Party ladjico”, ki nas je popeljala do zaliva. Tam smo imeli dve uri čiste morske zabave. Nekateri so se kopali, drugi samo sončili. Največji užitek pa je bilo skakanje z ladje in plovba na slavnih napihljivih flamingih. Od prvih skokov v malce hladno vodo smo postali že nekoliko lačni, zato smo se vrnili na obalo, z avtobusom pa smo se zapeljali do McDonald’sa v Kopru. Sledila je pot do Portoroža. Tudi tam smo se najprej nakopali, sledila je odbojka na mivki in vlečenje vrvi. Že malce utrujeni in zažgani od sonca smo šli še na večerjo, nato pa počasi krenili proti domu. Dan je bil res čudovit, poln nepozabnih doživetij. Naš zaključni izlet nam bo vedno ostal v zelo lepem spominu. Nekaj utrinkov pa si lahko pogledati na spodnjih fotografijah.

Devetošolci generacije 2023