V podjetju Plastika Skaza d.o.o. prirejajo dan odprtih vrat, ki bo letos potekal kar dva dneva. V petek, 1.3.2019 ob 12. uri bodo odprli vrata vsem šolarjem, dijakom, študentom in njihovim mentorjem. V soboto, 2.3.2019 ob 10. uri, pa bodo na široko odprli vrata vsem (tudi šolarjem), ki želite podjetje bolje spoznati. Želijo vam predstaviti njihovo zgodbo, s katero spreminjajo navade ljudi in skrbijo za lepši planet.
Po krajšem uvodnem delu v prostorih upravne stavbe, vas bodo popeljali na ogled proizvodnje, kjer nastajajo Skazini inovativni izdelki s trajnostnih pridihom. Na koncu ogleda pa so za vas pripravili prav posebno presenečenje, s katerim boste lahko v podjetju pustili tudi svojo sled.
Prijave pošljite na elektronski naslov: stars@skaza.com.