Spoštovani,

odprta vrata veljajo v svetu prijaznih in dobronamernih ljudi za simbol zaželenosti in gostoljubja. Tja, kjer nam jih odpro, se radi odpravimo, kasneje pa tudi vračamo, saj se tam navadno počutimo dobro in prijetno.

V ponedeljek, 2. 12. 2019, bomo ob 10.45 na Gimnaziji Celje – Center odprli vrata v programu umetniška gimnazija – likovna smer.

Vljudno Vas vabimo, da se udeležite našega Dneva odprtih vrat, na katerem bomo Vam in Vašim devetošolcem ali pa tudi kakšnemu osmošolcu natančno predstavili program umetniška gimnazija – likovna smer, predvsem strokovne predmete (risanje in slikanje, likovno teorijo, predstavitvene tehnike, bivalno kulturo, osnove varovanja dediščine, plastično oblikovanje in umetnostno zgodovino).

Vabilo_Dan odprtih vrat UG_02122019