V četrtek, 10.2.2022 bo ob 19:00 uri v sklopu različnih predstavitev izobraževalnih in poklicnih programov potekala predstavitev gimnazije VIČ.

Konec januarja smo že izvedli predstavitve programov Šolskega Centra Rogaška Slatina, sedaj pa nadaljujemo z gimnazijskimi predstavitvami. V sklopu študijskih predstavitev za srednješolce, lahko v letošnjem letu beležimo več kot 7.000 prijav iz vse Slovenije.

Pri predstavitvi gimnazije Vič bo sodelovala dijakinja 4. letnika Tinkara Klemenčič, ki bo odgovarjala na vprašanja učencev, ki jih bodo napisali ob prijavi.

Vsi, ki se boste prijavili na predstavitev, boste povezavo prejeli na dan predstavitve, torej v četrtek, 10.2.2022 okoli 17:00 ure.

PRIJAVA na spletno predstavitev Gimnazije VIČ (četrtek, 10.2.2022 ob 19:00 uri): GIMNAZIJA VIČ (prijava)